ÜRÜN DEĞİŞTİRME VE İADE

Siz müşterilerimizin mutluluğu ve satın aldığı ürünlerden memnun kalması, en önemli amacımız. Unitim Perakende Grubu, alışveriş sonrasında da sizden gelecek bütün istekleri yerine getirmeye ve size yardımcı olmaya hazır!

Kullanılmamış ve paketi açılmamış ürününüzün kredi kartı ya da nakit iadesi, sadece alışveriş yapmış olduğunuz mağazadan, yalnızca orijinal fatura ile birlikte aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

BEDEN, MODEL, RENK VE HEDİYE DEĞİŞTİRME

Satın aldığınız ya da size hediye edilen bir ürün üzerinize uymamış ya da rengi, modeli eve geldiğinizde içinize sinmemiş olabilir. Kullanılmamış ve tadilat yapılmamış ürünleri, 30 gün içinde, faturası veya hediye değiştirme kartı ile birlikte herhangi bir mağazamızdan değiştirebilirsiniz. *YKM ve Boyner mağazalarında yapılacak ürün değişimi yalnızca bu mağazalardan alınan ürünler için geçerlidir.

PROBLEMLİ ÜRÜN DEĞİŞİMİ

Ürünlerimizde, kullanım sonrasında oluşan herhangi bir problemin, üretimimizden kaynaklandığını düşünüyorsanız, faturanız ile birlikte en kısa zamanda bir mağazamıza bırakmanız yeterli olacaktır. Merkezimizde yapılacak inceleme sonucunda, üretim kaynaklı bir problem tespit edilmesi halinde, ürün yenisiyle değiştirilecektir. Mağazamızdan ürünün değeri ölçüsünde yeni bir ürün seçmeniz ya da dilediğiniz bir mağazamızdan, dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir “İade Çeki” almanız mümkün olacaktır.

ÖNEMLİ...

Mağazalarımızdan satın aldığınız tüm ürünlerin üzerinde ürünün kumaş, iplik ve aksesuarları ile ilgili bilgilerin yanı sıra kullanım ve temizleme tavsiyeleri bulunmaktadır.

Ürünün üzerinde yapılan özel testler sonucunda belirlenen “Kullanım ve Temizleme Tavsiyeleri”, ürününüzü uzun yıllar boyunca problemsiz şekilde kullanabilmeniz için sunulmaktadır.

Satın aldığınız bir ürünün değişimi için mağazalarımıza başvururken, sizden ürün ile birlikte “faturasını” da getirmeniz istenecektir.

Size hediye edilen bir ürünü değiştirmek istediğinizde ise, hediye paketinin içinde bulunan “Hediye Değiştirme Kartı”nı mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Unitim ürün veya hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve her türlü sorunuz için “Unitim Müşteri İlişkileri” sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ: Hafta içi her gün 10:00 - 17:30 arası 0212 319 90 90 numarasından ya da musteri.iliskileri@unitim.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Unitim Perakende Grubu | Merkez Mah. Kavak Sok. No:22 Yenibosna - İstanbul | Tel: 0212 319 90 00 | E-posta: info@unitim.com.tr